23.09.2017 Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 1. kolo Košice

Po lete nám tréningy začínajú dňa 11.09.2017 ( pondelok )

NOVINKY

Karatisti zo šurianskeho Karate klubu TRIUMPH premenili každý štart na medailu

Roman Frnda 30. May 2017 22:05

Šestica šurianskych karatistov sa v sobotu na domácej pôde predstavila na 13. ročníku štýlových Majstrovstiev Slovenskej Shito ryu Karate Asociácie. Podujatia, ktoré je nominačným turnajom na európsky šampionát v tomto tradičnom štýle, sa zúčastnilo takmer 300 športovcov z 31 slovenských klubov. Bilancia našich mladých bojovníkov bola úžasná, každý svoj štart premenili na zisk medailového umiestnenia. Sofia Fialková v „šurianskom finále“ zdolala Senju Trungelovú a stala majsterkou Slovenska v tejto štýlovej asociácii v cvičení KATA. Senja obsadila druhé miesto. Strieborné medaile si odniesli aj súrodenci Ema a Jakub Rostecký v športovom zápase KUMITE. Tretie miesta si rovnako zo športového zápasu vybojovali aj Simon Kováč a Ema Kuricová. Gratulujeme a držíme palce na európskom športovom zápolení.