Súťaže

Šurianski karatisti s úspešnou kvalifikáciou

09. 04. 2018

Hero image

Až 5 mladých šurianskych karatistov sa prebojovalo na záverečný turnaj 6. Majstrovstiev Európskej Shito ryu karate federácie.

Na majstrovstvách slovenskej asociácie tohto štýlu karate, ktoré sa v sobotu 7.4.2018 uskutočnili v Dunajskej Strede, si mladí „triumfáci“ vybojovali 3 zlaté a 2 bronzové medaily. Zlatým kovom boli ovenčení Sofia Fialková, Ema Rostecká a Simon Kováč. Tretie pozície získali Senja Trungelová a Ema Kuricová. Celkovo sa šuriansky klub umiestnil na 8. priečke z celkovo zúčastnených 34 klubov. Víťazstvom vo svojej kategórii si svoje štatistiky zlepšila aj šurianska odchovankyňa Laura Pálinkášová.

Všetkým gratulujeme k úspechom, ďakujeme za vzornú reprezentáciu a držíme palce na európskom šampionáte v Taliansku.