OZNAMY


Splnomocnenie

07. June 2019 15:15
Splnomocnenie zákonného zástupcu dieťaťa na cestu do zahraničia v sprievode cudzej osoby
Potvrdenie


HISTÓRIA KLUBU

Športový klub Karate Triumph je prvým klubom karate v Šuranoch zameraným predovšetkým na športové karate.
Klub vznikol v roku 2012 po tom ako sa viacerí tréneri z miestneho klubu karate rozhodli ísť vlastnou cestou a rozhodli sa založiť nový klub, v ktorom by naplnili svoje predstavy a ciele a mohli sa vydať svojou cestou.

Tak bol založený Športový klub Karate Triumph v trénerskom zložení:
Marcel Ondrušek
Matúš Tóth
Michal Sklenár
Roman Frnda
Jozef Jesenič
Patrícia Jeseničová
Peter Egety
Pavol Bartovič

Keďže trénerské zastúpenie v klube bolo viac než postačujúce pre fungovanie klubu zostávalo už len zaistiť priestor a osloviť potenciálnych členov klubu. Po tomto už bolo všetko pripravené a 16.1.2012 sa v telocvični na Obchodnej akadémii v Šuranoch konal prvý tréning.
V súčasnosti je klub oficiálnym členom Západoslovenského zväzu karate a Slovenského zväzu karate a pokračuje v trénovaní a v športovej príprave svojich cvičencov na reprezentovanie klubu na súťažiach konaných na území Slovenskej republiky a taktiež aj na zahraničných súťažiach .
Taktiež sa nám v priebehu tohto krátkeho obdobia podarilo vychovať aj štyroch pretekárov ktorý sa stali reprezentatmi SR , ktorý sa zúčastňujú aj na vrcholových podujatiach na medzinárodnej úrovni , kde reprezentujú SR . V súčastnej dobe náš karate klub trénuje v priestoroch bývalej základnej školy na Kostolnom Seku , kde sa nám podarilo kompletne prebudovať a zariadiť triedy na úpolové telocvične - vhodné na trénovanie bojových športov . Využívame aj priestory telocvične na ZŠ SNP Šurany

/
  • Fusce feugiat malesuada odio. Morbi nunc odio, gravida at, cursus nec, luctus a, lorem. Maecenas tristique orci ac sem.

    Read More
  • Fusce feugiat malesuada odio. Donec accumsan malesuada orci.

    Read More
  • Morbi nunc odio, gravida at, cursus nec, luctus a, lorem. Fusce feugiat malesuada odio.

    Read More