UPOZORNENIE: Tréningy mimo súťažnú sezónu budú prebiehať podľa rozpisu tu.

Formulár pre Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (2 % z dane) nájdete na tomto odkaze.

Súťaže

Šurianski karatisti úspešní v Budapešti aj na Majstrovstvách Slovenska v Žiline.

06. 03. 2023

Hero image

Prvý marcový víkend vycestovala výprava šurianskeho karate tímu TRIUMPH na 33. ročník TATAMI CUP 2023. V priestoroch budapeštianskej športovej haly sa stretla takmer tisícka pretekárov z 19 krajín. Šurianski karatisti sa v silnej konkurencii nestratili a predviedli výborné športové výkony. Sofia Fialková v nabitej kategórii kata kadetiek nedala nikomu šancu a po presvedčivých výkonoch získala zlatú medailu. Rovnako presvedčivo kraľoval v kategórii kumite juniorov do 68 kg aj šurianski odchovanec a medailista z nedávnych Majstrovstiev Európy Simon Kováč. Bronzová medaila tesne ušla Samuelovi Spáčilovi v kata kadetov, Eme Smatanovej v kata U14 a Andrejovi Dulákovi v kumite juniorov do 76 kg. Všetci ukázali, že medailové umiestnenia v konfrontácii na medzinárodnom fóre nie sú pre nich vzdialené. 

Šurianske karate úspešne reprezentoval aj bývalý odchovanec karate tímu TRIUMPH Andrej Tvrdoň, ktorý sa stal slovenským šampiónom v kumite seniorov do 67 kg. Všetkým šurianskym športovcovom ďakujeme za vzornú reprezentáciu mesta Šurany na domácich aj medzinárodných podujatiach.

Mohlo by vás zaujímať

Image

Šurany sa opäť odeli do kimona

29. 03. 2023

Image

Dôležitý oznam - informácie k tréningom

14. 03. 2023

Image

Zo šurianskeho tatami k bronzu na majstrovstvách Európy

13. 02. 2023